Double Qubica AMF Masters Aux Ateliers 2025

Aux Ateliers - Besancon, Miserey-Salines mei 1, 2025 → mei 4, 20251 → 4 mei 2025 Dubbels€/pers 60–90
114
Inschrijvingen
136
Spelers
70
Teams
5
Landen

Statistieken

136
Participants
5
Landen
98%
Bezettingsgraad
1,6
Gemiddeld aantal inschrijvingen

Inschrijvingsactiviteit

za 17 aug
2 inschrijvingen
2 spelers1 teams0 in de wachtrij
+2 toegevoegd
wo 11 sep
6 inschrijvingen
4 spelers3 teams0 in de wachtrij
+4 toegevoegd
vr 13 sep
8 inschrijvingen
6 spelers4 teams0 in de wachtrij
+2 toegevoegd
ma 16 sep
10 inschrijvingen
8 spelers5 teams0 in de wachtrij
+2 toegevoegd
vr 25 okt
14 inschrijvingen
10 spelers6 teams0 in de wachtrij
+4 toegevoegd
za 26 okt
22 inschrijvingen
14 spelers8 teams0 in de wachtrij
+8 toegevoegd
zo 27 okt
28 inschrijvingen
18 spelers10 teams0 in de wachtrij
+6 toegevoegd
di 29 okt
32 inschrijvingen
20 spelers11 teams0 in de wachtrij
+4 toegevoegd
vr 1 nov
34 inschrijvingen
22 spelers12 teams0 in de wachtrij
+2 toegevoegd
zo 3 nov
36 inschrijvingen
24 spelers13 teams0 in de wachtrij
+2 toegevoegd
ma 4 nov
40 inschrijvingen
26 spelers14 teams0 in de wachtrij
+4 toegevoegd
vr 15 nov
44 inschrijvingen
28 spelers15 teams0 in de wachtrij
+4 toegevoegd
za 16 nov
46 inschrijvingen
30 spelers16 teams0 in de wachtrij
+2 toegevoegd
zo 17 nov
50 inschrijvingen
32 spelers17 teams0 in de wachtrij
+4 toegevoegd
ma 18 nov
50 inschrijvingen
32 spelers18 teams0 in de wachtrij
Geen wijzigingen
di 19 nov
54 inschrijvingen
34 spelers19 teams0 in de wachtrij
+4 toegevoegd
za 23 nov
58 inschrijvingen
36 spelers20 teams0 in de wachtrij
+4 toegevoegd
ma 25 nov
60 inschrijvingen
38 spelers21 teams0 in de wachtrij
+2 toegevoegd
di 26 nov
62 inschrijvingen
40 spelers22 teams0 in de wachtrij
+2 toegevoegd
do 28 nov
70 inschrijvingen
44 spelers24 teams0 in de wachtrij
+10 toegevoegd−2 geannuleerd
zo 1 dec
74 inschrijvingen
46 spelers25 teams0 in de wachtrij
+4 toegevoegd
za 7 dec
76 inschrijvingen
48 spelers26 teams0 in de wachtrij
+2 toegevoegd
di 17 dec
80 inschrijvingen
50 spelers27 teams0 in de wachtrij
+4 toegevoegd
zo 22 dec
88 inschrijvingen
54 spelers29 teams0 in de wachtrij
+8 toegevoegd
do 26 dec
92 inschrijvingen
56 spelers30 teams0 in de wachtrij
+4 toegevoegd
wo 1 jan
102 inschrijvingen
60 spelers32 teams0 in de wachtrij
+10 toegevoegd
di 7 jan
106 inschrijvingen
62 spelers33 teams0 in de wachtrij
+4 toegevoegd
di 14 jan
108 inschrijvingen
64 spelers34 teams0 in de wachtrij
+2 toegevoegd
za 25 jan
112 inschrijvingen
68 spelers36 teams0 in de wachtrij
+4 toegevoegd
ma 27 jan
114 inschrijvingen
70 spelers37 teams0 in de wachtrij
+2 toegevoegd
ma 3 feb
116 inschrijvingen
72 spelers38 teams0 in de wachtrij
+2 toegevoegd
wo 5 feb
118 inschrijvingen
74 spelers39 teams0 in de wachtrij
+2 toegevoegd
zo 9 feb
124 inschrijvingen
78 spelers41 teams0 in de wachtrij
+6 toegevoegd
di 11 feb
128 inschrijvingen
80 spelers42 teams0 in de wachtrij
+4 toegevoegd
za 15 feb
130 inschrijvingen
82 spelers43 teams0 in de wachtrij
+4 toegevoegd−2 geannuleerd
zo 16 feb
134 inschrijvingen
84 spelers44 teams0 in de wachtrij
+4 toegevoegd
ma 17 feb
138 inschrijvingen
86 spelers45 teams0 in de wachtrij
+4 toegevoegd
di 18 feb
138 inschrijvingen
86 spelers45 teams0 in de wachtrij
+2 toegevoegd−2 geannuleerd
do 20 feb
134 inschrijvingen
84 spelers44 teams0 in de wachtrij
−4 geannuleerd
za 22 feb
138 inschrijvingen
86 spelers45 teams0 in de wachtrij
+4 toegevoegd
zo 23 feb
138 inschrijvingen
86 spelers45 teams0 in de wachtrij
+2 toegevoegd−2 geannuleerd
ma 24 feb
140 inschrijvingen
88 spelers46 teams0 in de wachtrij
+2 toegevoegd
vr 28 feb
142 inschrijvingen
88 spelers46 teams0 in de wachtrij
+6 toegevoegd−4 geannuleerd
ma 10 mrt
146 inschrijvingen
92 spelers47 teams0 in de wachtrij
+4 toegevoegd
vr 14 mrt
150 inschrijvingen
92 spelers47 teams0 in de wachtrij
+4 toegevoegd
wo 19 mrt
152 inschrijvingen
92 spelers47 teams0 in de wachtrij
+2 toegevoegd
ma 24 mrt
160 inschrijvingen
100 spelers51 teams0 in de wachtrij
+8 toegevoegd
di 25 mrt
174 inschrijvingen
108 spelers55 teams0 in de wachtrij
+14 toegevoegd
wo 26 mrt
180 inschrijvingen
112 spelers57 teams0 in de wachtrij
+6 toegevoegd
do 27 mrt
195 inschrijvingen
120 spelers62 teams0 in de wachtrij
+17 toegevoegd−2 geannuleerd
vr 28 mrt
197 inschrijvingen
120 spelers62 teams0 in de wachtrij
+2 toegevoegd
za 29 mrt
201 inschrijvingen
122 spelers63 teams0 in de wachtrij
+4 toegevoegd
zo 30 mrt
207 inschrijvingen
126 spelers65 teams0 in de wachtrij
+6 toegevoegd
ma 31 mrt
207 inschrijvingen
126 spelers65 teams0 in de wachtrij
+2 toegevoegd−2 geannuleerd
di 1 apr
213 inschrijvingen
126 spelers65 teams0 in de wachtrij
+6 toegevoegd
do 3 apr
215 inschrijvingen
128 spelers66 teams0 in de wachtrij
+2 toegevoegd
vr 4 apr
209 inschrijvingen
128 spelers66 teams0 in de wachtrij
+2 toegevoegd−8 geannuleerd
za 5 apr
213 inschrijvingen
130 spelers67 teams0 in de wachtrij
+4 toegevoegd
do 10 apr
215 inschrijvingen
132 spelers68 teams0 in de wachtrij
+2 toegevoegd
di 22 apr
217 inschrijvingen
134 spelers69 teams0 in de wachtrij
+2 toegevoegd
wo 23 apr
223 inschrijvingen
136 spelers70 teams2 in de wachtrij
+6 toegevoegd
do 24 apr
227 inschrijvingen
138 spelers71 teams2 in de wachtrij
+4 toegevoegd
zo 27 apr
225 inschrijvingen
136 spelers70 teams0 in de wachtrij
+3 toegevoegd−5 geannuleerd
ma 28 apr
227 inschrijvingen
138 spelers71 teams0 in de wachtrij
+2 toegevoegd
wo 30 apr
228 inschrijvingen
138 spelers71 teams0 in de wachtrij
+4 toegevoegd−3 geannuleerd
do 1 mei
222 inschrijvingen
136 spelers69 teams0 in de wachtrij
+4 toegevoegd−10 geannuleerd
vr 2 mei
224 inschrijvingen
136 spelers69 teams0 in de wachtrij
+4 toegevoegd−2 geannuleerd
za 3 mei
224 inschrijvingen
136 spelers70 teams2 in de wachtrij
+2 toegevoegd−2 geannuleerd
aug 17okt 20dec 24feb 27mei 3
Inschrijvingen SpelersTeamsWachtlijstBeweeg de muis over een dag voor toevoegingen · annuleringen · verplaatsingen

Leeftijdsverdeling

87 van 136 hebben een geboortedatum opgegeven · 64% dekking

40–49 Mediaanbereik
7% Youth · U18
13% Junior · 18–23
46% Adult · 24–49
20% Senior · 50–64
15% Grand Senior · 65+
6 spelers · 7% 6
11 spelers · 13% 11
19 spelers · 22% 19
7 spelers · 8% 7
14 spelers · 16% 14
5 spelers · 6% 5
6 spelers · 7% 6
6 spelers · 7% 6
8 spelers · 9% 8
5 spelers · 6% 5
U18
18–23
24–29
30–39
40–49
mediaan
50–54
55–59
60–64
65–69
70+
Youth U18 · 6 · 7%
Junior 18–23 · 11 · 13%
Adult 24–49 · 40 · 46%
Senior 50–64 · 17 · 20%
Grand Senior 65+ · 13 · 15%
36% van het deelnemersveld 49
Geen
geboortedatum
De percentages hebben betrekking op de 87 inschrijvingen waarvan de geboortedatum bekend is. 49 hebben zich zonder geboortedatum ingeschreven

Capacity

98%
Confirmed114
Wachtlijst1
Available2

Demografische gegevens

Geslacht
Mannen 81% Vrouwen 18% Overig 1%
Type inschrijving 136 deelnemers · Gem. 1,6
Eerste inschrijvingen 61% Herinschrijvingen 39%

Toplanden

France 104 · 170 inschrijvingen
Switzerland 11 · 21 inschrijvingen
Belgium 4 · 6 inschrijvingen
Germany 2 · 3 inschrijvingen
Luxembourg 1 · 1 inschrijvingen

Evenementpartners

1 merken die dit evenement ondersteunen
Opnieuw verbinding maken…