Sport Bowling Tour - Stop 2 (Nieuwegein)

Franky's Nieuwegein, Nieuwegein okt 1, 2023 → okt 8, 20231 → 8 okt 2023 Individueel€ 75
Afgewerkt
117
Inschrijvingen
117
Spelers
4
Landen

Statistieken

117
Participants
4
Landen
98%
Bezettingsgraad
1,0
Gemiddeld aantal inschrijvingen

Inschrijvingsactiviteit

za 6 mei
20 inschrijvingen
20 spelers
+20 toegevoegd
zo 7 mei
46 inschrijvingen
46 spelers
+26 toegevoegd
ma 8 mei
56 inschrijvingen
56 spelers
+10 toegevoegd
di 9 mei
60 inschrijvingen
60 spelers
+4 toegevoegd
wo 10 mei
68 inschrijvingen
68 spelers
+8 toegevoegd
vr 12 mei
74 inschrijvingen
74 spelers
+6 toegevoegd
za 13 mei
77 inschrijvingen
77 spelers
+3 toegevoegd
zo 14 mei
81 inschrijvingen
81 spelers
+4 toegevoegd
ma 15 mei
82 inschrijvingen
82 spelers
+1 toegevoegd
di 16 mei
83 inschrijvingen
83 spelers
+1 toegevoegd
za 20 mei
86 inschrijvingen
86 spelers
+3 toegevoegd
zo 21 mei
89 inschrijvingen
89 spelers
+4 toegevoegd−1 geannuleerd
ma 22 mei
96 inschrijvingen
96 spelers
+7 toegevoegd
di 23 mei
100 inschrijvingen
100 spelers
+4 toegevoegd
do 25 mei
103 inschrijvingen
103 spelers
+6 toegevoegd−3 geannuleerd
vr 26 mei
110 inschrijvingen
110 spelers
+7 toegevoegd
za 27 mei
112 inschrijvingen
112 spelers
+2 toegevoegd
zo 28 mei
113 inschrijvingen
113 spelers
+1 toegevoegd
wo 31 mei
113 inschrijvingen
113 spelers
+1 toegevoegd−1 geannuleerd
do 1 jun
115 inschrijvingen
115 spelers
+2 toegevoegd
zo 4 jun
116 inschrijvingen
116 spelers
+1 toegevoegd
ma 5 jun
116 inschrijvingen
116 spelers
+1 toegevoegd−1 geannuleerd
wo 7 jun
117 inschrijvingen
117 spelers
+1 toegevoegd
do 8 jun
118 inschrijvingen
118 spelers
+1 toegevoegd
vr 16 jun
120 inschrijvingen
120 spelers
+2 toegevoegd
za 5 aug
120 inschrijvingen
120 spelers
+2 toegevoegd−2 geannuleerd
ma 7 aug
119 inschrijvingen
119 spelers
−1 geannuleerd
za 12 aug
120 inschrijvingen
120 spelers
+1 toegevoegd
zo 27 aug
120 inschrijvingen
120 spelers
+3 toegevoegd−3 geannuleerd
di 29 aug
119 inschrijvingen
119 spelers
−1 geannuleerd
do 31 aug
120 inschrijvingen
120 spelers
+1 toegevoegd
ma 18 sep
120 inschrijvingen
120 spelers
+1 toegevoegd−1 geannuleerd
do 21 sep
120 inschrijvingen
120 spelers
+1 toegevoegd−1 geannuleerd
vr 22 sep
117 inschrijvingen
117 spelers
+2 toegevoegd−5 geannuleerd
za 23 sep
118 inschrijvingen
118 spelers
+1 toegevoegd
zo 24 sep
118 inschrijvingen
118 spelers
+1 toegevoegd−1 geannuleerd
ma 25 sep
119 inschrijvingen
119 spelers
+2 toegevoegd−1 geannuleerd
di 26 sep
119 inschrijvingen
119 spelers
+8 toegevoegd−8 geannuleerd
wo 27 sep
119 inschrijvingen
119 spelers
+1 toegevoegd−1 geannuleerd
do 28 sep
119 inschrijvingen
119 spelers
+3 toegevoegd−3 geannuleerd
vr 29 sep
120 inschrijvingen
120 spelers
+1 toegevoegd
za 30 sep
120 inschrijvingen
120 spelers
+1 toegevoegd−1 geannuleerd
zo 1 okt
119 inschrijvingen
119 spelers
−1 geannuleerd
ma 2 okt
120 inschrijvingen
120 spelers
+1 toegevoegd
do 5 okt
120 inschrijvingen
120 spelers
+3 toegevoegd−3 geannuleerd
vr 6 okt
119 inschrijvingen
119 spelers
+1 toegevoegd−2 geannuleerd
za 7 okt
117 inschrijvingen
117 spelers
−2 geannuleerd
mei 6jun 13jul 22aug 29okt 7
Inschrijvingen SpelersBeweeg de muis over een dag voor toevoegingen · annuleringen · verplaatsingen

Leeftijdsverdeling

104 van 117 hebben een geboortedatum opgegeven · 89% dekking

30–39 Mediaanbereik
7% Youth · U18
23% Junior · 18–23
51% Adult · 24–49
16% Senior · 50–64
3% Grand Senior · 65+
7 spelers · 7% 7
24 spelers · 23% 24
14 spelers · 13% 14
27 spelers · 26% 27
12 spelers · 12% 12
7 spelers · 7% 7
5 spelers · 5% 5
5 spelers · 5% 5
1 spelers · 1% 1
2 spelers · 2% 2
U18
18–23
24–29
30–39
mediaan
40–49
50–54
55–59
60–64
65–69
70+
Youth U18 · 7 · 7%
Junior 18–23 · 24 · 23%
Adult 24–49 · 53 · 51%
Senior 50–64 · 17 · 16%
Grand Senior 65+ · 3 · 3%
11% van het deelnemersveld 13
Geen
geboortedatum
De percentages hebben betrekking op de 104 inschrijvingen waarvan de geboortedatum bekend is. 13 hebben zich zonder geboortedatum ingeschreven

Capacity

98%
Confirmed117
Wachtlijst0
Available3

Demografische gegevens

Geslacht
Mannen 72% Vrouwen 28% Overig 0%
Type inschrijving 117 deelnemers · Gem. 1,0
Eerste inschrijvingen 100% Herinschrijvingen 0%

Toplanden

Netherlands 94 · 94 inschrijvingen
Belgium 15 · 15 inschrijvingen
Germany 5 · 5 inschrijvingen
Czech republic 1 · 1 inschrijvingen
Opnieuw verbinding maken…