Sport Bowling Tour - Stop 2 (Nieuwegein)

Franky's Nieuwegein, Nieuwegein lokak. 1, 2023 → lokak. 8, 20231 → 8 lokak. 2023 Yksilö€ 75
Valmis
117
Ilmoittautumiset
117
Pelaajat
4
Maat

Tilastot

117
Participants
4
Maat
98%
Paikkojen täyttöaste
1,0
Keskimääräinen osallistujamäärä

Ilmoittautumistilanne

la 6 toukok.
20 ilmoittautumista
20 pelaajaa
+20 lisätty
su 7 toukok.
46 ilmoittautumista
46 pelaajaa
+26 lisätty
ma 8 toukok.
56 ilmoittautumista
56 pelaajaa
+10 lisätty
ti 9 toukok.
60 ilmoittautumista
60 pelaajaa
+4 lisätty
ke 10 toukok.
68 ilmoittautumista
68 pelaajaa
+8 lisätty
pe 12 toukok.
74 ilmoittautumista
74 pelaajaa
+6 lisätty
la 13 toukok.
77 ilmoittautumista
77 pelaajaa
+3 lisätty
su 14 toukok.
81 ilmoittautumista
81 pelaajaa
+4 lisätty
ma 15 toukok.
82 ilmoittautumista
82 pelaajaa
+1 lisätty
ti 16 toukok.
83 ilmoittautumista
83 pelaajaa
+1 lisätty
la 20 toukok.
86 ilmoittautumista
86 pelaajaa
+3 lisätty
su 21 toukok.
89 ilmoittautumista
89 pelaajaa
+4 lisätty−1 peruutettu
ma 22 toukok.
96 ilmoittautumista
96 pelaajaa
+7 lisätty
ti 23 toukok.
100 ilmoittautumista
100 pelaajaa
+4 lisätty
to 25 toukok.
103 ilmoittautumista
103 pelaajaa
+6 lisätty−3 peruutettu
pe 26 toukok.
110 ilmoittautumista
110 pelaajaa
+7 lisätty
la 27 toukok.
112 ilmoittautumista
112 pelaajaa
+2 lisätty
su 28 toukok.
113 ilmoittautumista
113 pelaajaa
+1 lisätty
ke 31 toukok.
113 ilmoittautumista
113 pelaajaa
+1 lisätty−1 peruutettu
to 1 kesäk.
115 ilmoittautumista
115 pelaajaa
+2 lisätty
su 4 kesäk.
116 ilmoittautumista
116 pelaajaa
+1 lisätty
ma 5 kesäk.
116 ilmoittautumista
116 pelaajaa
+1 lisätty−1 peruutettu
ke 7 kesäk.
117 ilmoittautumista
117 pelaajaa
+1 lisätty
to 8 kesäk.
118 ilmoittautumista
118 pelaajaa
+1 lisätty
pe 16 kesäk.
120 ilmoittautumista
120 pelaajaa
+2 lisätty
la 5 elok.
120 ilmoittautumista
120 pelaajaa
+2 lisätty−2 peruutettu
ma 7 elok.
119 ilmoittautumista
119 pelaajaa
−1 peruutettu
la 12 elok.
120 ilmoittautumista
120 pelaajaa
+1 lisätty
su 27 elok.
120 ilmoittautumista
120 pelaajaa
+3 lisätty−3 peruutettu
ti 29 elok.
119 ilmoittautumista
119 pelaajaa
−1 peruutettu
to 31 elok.
120 ilmoittautumista
120 pelaajaa
+1 lisätty
ma 18 syysk.
120 ilmoittautumista
120 pelaajaa
+1 lisätty−1 peruutettu
to 21 syysk.
120 ilmoittautumista
120 pelaajaa
+1 lisätty−1 peruutettu
pe 22 syysk.
117 ilmoittautumista
117 pelaajaa
+2 lisätty−5 peruutettu
la 23 syysk.
118 ilmoittautumista
118 pelaajaa
+1 lisätty
su 24 syysk.
118 ilmoittautumista
118 pelaajaa
+1 lisätty−1 peruutettu
ma 25 syysk.
119 ilmoittautumista
119 pelaajaa
+2 lisätty−1 peruutettu
ti 26 syysk.
119 ilmoittautumista
119 pelaajaa
+8 lisätty−8 peruutettu
ke 27 syysk.
119 ilmoittautumista
119 pelaajaa
+1 lisätty−1 peruutettu
to 28 syysk.
119 ilmoittautumista
119 pelaajaa
+3 lisätty−3 peruutettu
pe 29 syysk.
120 ilmoittautumista
120 pelaajaa
+1 lisätty
la 30 syysk.
120 ilmoittautumista
120 pelaajaa
+1 lisätty−1 peruutettu
su 1 lokak.
119 ilmoittautumista
119 pelaajaa
−1 peruutettu
ma 2 lokak.
120 ilmoittautumista
120 pelaajaa
+1 lisätty
to 5 lokak.
120 ilmoittautumista
120 pelaajaa
+3 lisätty−3 peruutettu
pe 6 lokak.
119 ilmoittautumista
119 pelaajaa
+1 lisätty−2 peruutettu
la 7 lokak.
117 ilmoittautumista
117 pelaajaa
−2 peruutettu
toukok. 6kesäk. 13heinäk. 22elok. 29lokak. 7
Ilmoittautumiset PelaajatVie hiiri päivän päälle nähdäksesi lisäykset · peruutukset · siirrot

Ikäjakauma

104 / 117 ilmoitti syntymäpäivän · 89 % kattavuus

30–39 Mediaaniväli
7% Youth · U18
23% Junior · 18–23
51% Adult · 24–49
16% Senior · 50–64
3% Grand Senior · 65+
7 pelaajaa · 7 % 7
24 pelaajaa · 23 % 24
14 pelaajaa · 13 % 14
27 pelaajaa · 26 % 27
12 pelaajaa · 12 % 12
7 pelaajaa · 7 % 7
5 pelaajaa · 5 % 5
5 pelaajaa · 5 % 5
1 pelaajaa · 1 % 1
2 pelaajaa · 2 % 2
U18
18–23
24–29
30–39
mediaani
40–49
50–54
55–59
60–64
65–69
70+
Youth U18 · 7 · 7%
Junior 18–23 · 24 · 23%
Adult 24–49 · 53 · 51%
Senior 50–64 · 17 · 16%
Grand Senior 65+ · 3 · 3%
11 % pelaajista 13
Ei
syntymäpäivää
Prosenttiosuudet koskevat niitä 104 ilmoittautunutta, joiden syntymäpäivä on tiedossa. 13 ilmoittautui ilman syntymäpäivää

Capacity

98%
Confirmed117
Jono0
Available3

Demografiset tiedot

Sukupuoli
Miehet 72 % Naiset 28 % Muut 0 %
Ilmoittautumistyyppi 117 osallistujaa · Keskimäärin 1,0
Ensimmäiset ilmoittautumiset 100 % Uudelleenilmoittautumiset 0 %

Suosituimmat maat

Netherlands 94 · 94 ilmoittautumista
Belgium 15 · 15 ilmoittautumista
Germany 5 · 5 ilmoittautumista
Czech republic 1 · 1 ilmoittautumista
Yhteyttä muodostetaan uudelleen…